Понеділок, 21 вересня

У Волинській області зафіксували перший випадок коронавірусної інфекції. ЇЇ виявили у семирічної дівчинки. Про це повідомила Волинська обласна державна адміністрація у фейсбуці.

Зазначено, що 23 березня мама з дитиною звернулися до сімейного лікаря в амбулаторію. Під час огляду була температура 37,2, кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) 98 %.

Дитині провели експрес-тести на Грип А і В. Результат був негативний. Сімейна лікарка зробила забір для аналізу ПЛР на COVID-19 у дитини та батька. Біоматеріали відразу відправили в обласний лабораторний центр.

Увечері 23 березня температура тіла дівчинки піднялася до 38,2, а зранку 24 березня була 36,7, стан дитини задовільний. 24 березня з лабораторії отримали позитивний результат тесту на COVID-19 у дитини.

Станом на ранок 25 березня температура дівчинки 36,6, стан задовільний, госпіталізації не потребує. Дівчинка разом із батьками ізольовані, їх спостерігає сімейний лікар. Нині проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.

Залишити коментар