Середа, 12 серпня

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року перенесуть на більш пізні дати через продовження карантину, який запровадили у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

Як відомо, сьогодні, 25 березня, уряд продовжив до 24 квітня загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня. Усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

«З огляду на ситуацію у світі таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться», – зазначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Він додав, що також будуть змінені терміни проведення вступної кампанії.

«Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюся, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», – зазначив Стадний.

Також передбачені зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладну інформацію про це оприлюднять на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Залишити коментар