П'ятниця, 27 листопада

Дати, на які перенесуть зовнішнє незалежне оцінювання, залежатимуть від того, коли завершиться карантин. Попередньо уряд продовжив обмеження до 24 квітня. Про це повідомила тимчасова виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій.

Так, якщо навчання відновиться у травні, МОН готове провести пробне ЗНО у травні. А основна сесія тестування відбудеться після 20 червня.

Якщо ж навчання відновиться у червні, пробне ЗНО можуть провести у червні до початку основної сесії, яка має відбутися також у червні.

«Ми готові розпочати ЗНО у червні, липні чи навіть у середині серпня. Якщо у середині серпня – то процедура тестування, отримання результатів, закінчиться в середині вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня», – зазначила Мандзій.

Вступну кампанію також продовжать, якщо ЗНО відбудеться у червні. Міністерство має підготувати зміни до правил прийому у заклади вищої освіти.

Також Мандзій розповіла, що Український центр оцінювання якості освіти у середині квітня представить відеоролик про пробне ЗНО. Також вона наголосила на тому, що цьогоріч тестування точно відбудеться.

Водночас державна підсумкова атестація для четвертих і дев’ятих класів буде скасована.

Залишити коментар