Четвер, 26 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Якщо у вас під вікном зацвіла абрикоса, милуйтеся, фотографуйте і готуйтеся захищати цю ніжність. І не лише абрикоси. Бо вже з понеділка в Україну розминається забігати холодяка арктичного походження.

Спочатку – на західні та північні області, а з 31 березня обвалиться температура повітря в більшості областей України. Вночі впаде до 0-4 градусів морозу, місцями до -3-6 градусів, вдень до 0-6 градусів тепла. У Карпатах – на кілька градусів нижче плюс періодичний сніг. Тому поки що не поспішайте виносити квіти на балкон, а ті, що вже радують нас у дворах, на клумбах, можуть добряче померзнути. Також є небезпека для дерев, які найраніше зацвітають.

Але все ж попереду є кілька днів, коли можна погрітися і надивитися на синє небо, білі хмарки і рожево-білий весняний цвіт.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

28-29 березня Україну огорне тепла повітряна маса, протягом дня +11+17 градусів. Серйозні опади малоймовірні, буде багато сонця, проте завтра в районі Карпат, а в неділю на заході та місцями на півдні є ймовірність невеликих дощів.

Не зловживайте гарною погодою та надлишком вільного часу. Повітрям дихати хочеться і треба, але без оцих наших перших марксистських гуртків у лісі, з шашличним духом.

У Києві субота та неділя очікуються із сухою погодою, хіба побільшає хмар, повітря розігріється до +13+16 градусів. Проте вже в понеділок температура повітря у столиці знизиться до +6+7 градусів, у вівторок, 31 березня, похолодає вночі до -2 градусів, а вдень буде всього +4 градуси.

Відновлення теплішої погоди очікується з 2 квітня, з наступного четверга.

Ці метеорологічні каруселі, новини в стилі Карабаса-Барабаса, лавини думок від домашніх експертів, безкінечні відеозвернення і відеоконференції – від усього відбиваємося здоровим глуздом, консультаціями із професіоналами, світлими людьми, телефонними розмовами з подружками і теплими пухнастими котами.

Написала Наталка Діденко у своєму фейсбуці

Залишити коментар