Субота, 26 вересня

Влада складе списки малозабезпечених категорій громадян, щоб надати фінансову допомогу найбіднішим українцям під час карантину. Це питання обговорили на селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з поширенням коронавірусу, повідомляє видання hromadske.

«Ми бачимо, що карантин потрібен. Я впевнений, що він врятує багато життів. Однак уряд мусить знайти кошти, щоб допомогти найбіднішим українцям. Складіть список якомога швидше, і розрахуймо, скільки грошей ми можемо виділити», – звернувся президент до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Зі свого боку глава уряду розповів, що Кабінет Міністрів розробляє програму зі створення робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону чи втратив роботу у зв’язку з поширенням коронавірусу.

«Ми плануємо створити багато робочих місць уже за кілька тижнів. Зокрема, нам будуть потрібні люди для ремонту доріг, вимощування тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій», – зазначив Денис Шмигаль.

На нараді також розглянули можливість упровадження додаткових, більш жорстких карантинних заходів. Зокрема, йшлося про режим «усі в масках» з 6 по 24 квітня та обмеження кількості людей при перебуванні на вулиці. Адже саме на Великодні свята очікується пік захворюваності на коронавірус. Щоб запобігти цьому, влада провела переговори з усіма телевізійними групами щодо трансляції великодніх богослужінь. Поки що лише три телеканали не дали відповіді щодо таких показів, але перемовини з ними тривають.

Крім того, під час наради обговорили можливість розгортання мобільних госпіталів. Чотири такі заклади вже працюють у зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

Залишити коментар