Субота, 26 вересня

Президент України Володимир Зеленський запропонував надіслати на допомогу Італії, яка найбільше в Європі постраждала від епідемії коронавірусу, бригаду українських лікарів.

Як повідомляє Офіс президента, Володимир Зеленський сказав про це у відповідь на слова міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який повідомив, що Італія звернулася до України із проханням допомогти з бригадами медиків. За його словами, низка країн уже надала італійській стороні таку підтримку.

«Було б добре надати Італії бригаду з кількох наших фахівців, скажімо анестезіологів, до того, як у нас настане пік хвороби. Тоді вони повернуться з неоціненним досвідом боротьби з пандемією. Однак ми повинні забезпечити їхню повну безпеку та найкращі умови роботи в Італії», – сказав Зеленський.

Зі свого боку, голова МВС Арсен Аваков також запропонував допомогти Італії, надавши спирт для медичних потреб.

Станом на ранок 1 квітня в Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусного захворювання COVID-19: 17 людей померли, 10 хворих уже одужали.

В Італії, де кількість тих, хто заразився коронавірусом, перевищила 100 тис., від спричиненої коронавірусом хвороби померли понад 11 тис. людей, із них – більше ніж пів сотні лікарів.

Залишити коментар