Субота, 26 вересня

У Луганській області українські прикордонники зупинили авто, в якому майже 60 картонних коробок з понад 2,3 тис.і книг російського виробництва. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

«Учора (2 квітня – прим. ред.) приблизно о 10-й годині вечора наряд відділу “Троїцьке” зі співробітниками оперативно-розшукового підрозділу Луганського загону, реалізовуючи оперативну інформацію, зупинили вантажний мікроавтобус для перевірки. Фургон рухався польовою дорогою біля прикордонного села Лантратівка», – йдеться у повідомленні.

Там уточнили, що у транспортному засобі 57-річний водій разом із 48-річним пасажиром везли майже 60 картонних коробок з понад 2,3 тис.і книг – усе це була друкована продукція російського виробництва.

«Серед книг є як світові бестселери, так і продукція російських авторів, яка показує “подвиги” російських силовиків, висвітлює події радянської епохи. Чи є в цих книгах антиукраїнські твори або ті, що містять радянську пропаганду, встановлюватимуть експерти», – додали у ДПСУ.

Оперативники встановили, що водій повинен був доставити книги до Києва. Свої логістичні послуги чоловік оцінив у 20 тис. грн.

Чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та разом із пасажиром і вантажем передали правоохоронцям для проведення експертиз та кваліфікації діяння.

Залишити коментар