Четвер, 24 вересня

Фестиваль документального кіно Docudays UA відбудеться онлайн, повідомили організатори.

«З 24 квітня до 3 травня включно ми підготували для вас 45 онлайн-трансляцій правозахисних заходів RIGHTS NOW! та подій майстерні документалістики DOCU/КЛАС. Щовечора на глядачів чекатиме нова серія “Села” від видатної французької режисерки Клер Сімон. Це також понад 50 стрічок у безкоштовному доступі до 10 травня на нашій платформі DOCU/SPACE», – розповіли організатори.

Усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. Однак за можливості, можна будесплатити за перегляд довільну суму або зробити благодійний внесок на сайті фестивалю.

Онлайн-фестиваль збереже всі конкурсні програми – DOCU/СВІТ, DOCU/УКРАЇНА та DOCU/КОРОТКО. Традиційно кожну із програм оцінюватиме окремий склад журі, до якого входять зарубіжні та українські експерти, документалісти та правозахисники. Одна з 10 номінованих стрічок отримає нагороду RIGHTS NOW! Її вручать креативному документальному кіно, що досліджує сучасний світ і робить значний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

Залишити коментар