Понеділок, 21 вересня

В Україні у стані готовності перебувають вісім повітряних суден, на яких можна евакуювати хворих на коронавірус. Про це на брифінгу сказав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«В Україні у стані готовності до проведення аеромедичної евакуації є вісім повітряних суден, три – це судна Державної служби надзвичайних ситуацій і п’ять одиниць – Національної гвардії України, які в складних випадках зможуть госпіталізувати хворих до закладів охорони здоров’я, які можуть провести реанімаційні заходи на території нашої країни», – сказав Ляшко.

Він розповів, що загалом за минулу добу екстрена медична допомога в Україні виконала 13 744 виїздів на виклики, 89 з них – це виклики з підозрою на коронавірус. Усіх 89 осіб, які викликали допомогу, госпіталізували до закладів охорони здоров’я.

Ляшко додав, що нині МОЗ робить усе можливе для того, щоб розширити тестування на коронавірус.

За його словами, у кожному регіоні працюють мобільні бригади для забору зразків на тестування. За минулу добу ці бригади забрали 676 зразків біоматеріалу, які доставили у вірусологічні лабораторії для проведення тестування на коронавірусну хворобу.

Залишити коментар