Субота, 26 вересня

Кабінет Міністрів України оголосив про намір залучити у Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР, входить до структури Світового банку) 135 млн доларів на програму покращення системи охорони здоров’я. Про це свідчить ухвалена урядом постанова від 6 квітня, яка з’явилася на офіційному сайті Кабміну.

«Визнати за доцільне залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проєкту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” у розмірі 135 млн доларів США», – йдеться у постанові.

Зазначимо, що раніше у Світовому банку повідомляли, що український уряд проводить з ними переговори про отримання кредиту на 500 млн доларів. Кошти цього кредиту планували витратити на підтримку економіки.

«Наші колеги з МБРР знаходяться у переговорах щодо 500 млн кредиту для підтримки бюджету України та щодо декількамільйонної програми, кошти якої підуть безпосередньо на боротьбу з коронавірусом», – повідомила голова українського представництва Міжнародної фінансової корпорації Олена Волошина.

Залишити коментар