Понеділок, 10 серпня

У Збройних силах України померла перша людина від COVID-19, усього зафіксовано чотири випадки захворювання. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

«На 07:00 7 квітня в Збройних силах зареєстровано чотири випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS CoV 2, з них один летальний», – йдеться в повідомленні.

Померла – працівниця однієї з військових частин з Івано-Франківської області. З 20 березня вона була на амбулаторному лікуванні з ГРЗ. 27 березня її стан погіршився, тому жінку госпіталізували до Центральної районної лікарні в місті Надвірна. Через три дні, 30 березня, її перевели до реанімації.

«6 квітня о 6:00 померла. Діагноз COVID-19 підтверджено ввечері 6 квітня», – йдеться в повідомленні.

1 комментарий

  1. Тетяна Павлівна on

    От і час розплати прийшов… Потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., поліцейської маніячки Муравської, мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде — ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш…

Залишити коментар