Четвер, 1 жовтня

Проти депутата парламенту Ірану Хасана Норузі, який назвав рішення збити український літак «правильним», порушено кримінальну справу. Про це заявив глава Організації судоустрою Збройних сил Ірану Шокроллі Бахрамі, повідомляє Al Arabiya.

Бахрамі опублікував заяву, в якій йдеться, що проти Норузі порушили кримінальну справу за «поширення брехні, яка викликає занепокоєння громадськості».

Коментуючи заяви депутата про те, що нікого з причетних до катастрофи літака МАУ не затримали, Бахрамі зазначив, що одну людину зараз утримують під вартою, а кілька осіб фігурують як обвинувачені. «Заява Норузі – це його особиста інтерпретація, яку він опублікував, не знаючи обсягу справи», – заявив Бахрамі.

У понеділок, 6 квітня, віцепремʼєр-міністр Вадим Пристайко і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зажадали від Ірану пояснення щодо «прикрої заяви» місцевого депутата.

Нагадаємо, раніше член комісії з питань юстиції парламенту Ірану і депутат Хассан Норузі заявив, що рішення іранських військових збити український авіалайнер було «правильним», а причетних до цього не заарештували, попри заяви офіційних осіб країни.

Залишити коментар