Неділя, 27 вересня

Колишній журналістці та депутатці Верховної Ради восьмого скликання Тетяні Чорновол після обшуку вручили підозру за низкою кримінальних статей і викликали на допит на 14 квітня. Про це вона розповіла у трансляції «Європейської Солідарності».

За словами Чорновол, у неї вилучили одяг, який вона носила під час Революції гідності, а саме 18 лютого 2014 року. Це куртка, каска та рюкзак. Також, за словами ексдепутатки, у неї забрали нагородну зброю та телефон.

«Вони шукали моій одяг, в якому я була 18 лютого 2014 року, під час Майдану. Я, як не дивно, його знайшла. Вони вилучили куртку, вилучили каску, рюкзак. Ці речі знайшлися. Далі в мене забрали нагородну зброю, хоча не мали права забирати. Ще у мене забрали телефон, хоч і не мали права забирати… У мене тут живе велика сім’я, багато речей – обшукували скрізь: і підвал, і погріб», – розповіла вона.

Чорновол також зазначила, що їй повідомили про підозру у скоєнні злочині за вісьмома статтями.

«У половині з них покарання щось там від 5 до 15 років. Це політичні репресії. Це справа за Майдан. Проти мене як проти активістки Майдану», – сказала ексдепутатка.

Залишити коментар