Вівторок, 11 серпня

Ексдепутатці Тетяні Чорновол слідчі Держбюро повідомили про підозру в умисному заподіянні смерті, скоєному за попередньою змовою групою осіб (п. п. 5, 12, ч. 2 ст. 115 КК). Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру народному депутату України восьмого скликання. Її підозрюють в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненого за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб (п. п. 5, 12, ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України)», – йдеться у повідомленні.

У ДБР заявляють, що, за попередньою інформацією, 18 лютого 2014 року підозрювана керувала діями групи осіб та безпосередньо брала участь у підпалі будівлі в центрі Києва на вулиці Липська, в якій був офіс однієї з політичних партій. Унаслідок пожежі загинув працівник 1948 року народження, який перебував у приміщені партійного офісу.

10 квітня 2020 року слідчими ДБР проведено обшуки за місцем проживання підозрюваної. У Бюро заявляють, що у Чорновол вилучено речі, «які мають доказове значення для розслідування», предмети з ознаками холодної та вогнепальної зброї, набої.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід – Головне оперативне управління Державного бюро розслідувань.

Залишити коментар