Середа, 30 вересня

У Німеччині кількість підтверджених випадків коронавірусу становить понад 123 тис. людей. Більше половини з них – одужали, про це повідомляє видання Deutsche Welle.

За даними Інституту ім. Коха, станом на 13 квітня у країні 123 016 людини інфіковані коронавірусом – на 2537 більше, ніж днем раніше. При цьому одужали 64 300 пацієнтів. За останню добу від хвороби померли 126 людей. Загальне число летальних жертв зросло до майже 2800 осіб.

15 квітня канцлерка Німеччини Ангела Меркель має провесту телефонну конференцію з главами урядів федеральних земель. Однією з тем буде можливість помʼякшення карантинних обмежень, які, залежно від землі, сягають від заборони тісних фізичних контактів до обмежень на пересування вулицею.

При цьому, за результатами соцопитування інституту YouGov, більшість німців виступають проти послаблення запроваджених для боротьби з епідемією обмежень.

Так, 44 % респондентів підтримують їхнє подовження і після 19 квітня, коли в більшості земель країни завершуються шкільні великодні канікули, а 12 % згодні з можливим посиленням заходів. Третина опитаних вважають, що обмеження слід послабити, і лише 8 % виступають за їхнє повне скасування.

Залишити коментар