Середа, 25 листопада

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила підозру в недостовірному декларуванні меру Одеси Геннадію Труханову. Про це йдеться на сторінці САП у фейсбуці.

Підозру оголосив очільник САП Назар Холодницький. Слідство встановило, що Труханов не вказав у декларації майно та доходи, які належали його дружині. Зокрема, квартиру в Одесі, паркомісця, автомобіль, а також корпоративні права. Загальна вартість незадекларованого майна сягає майже 16,3 млн грн. Меру Одеси загрожує від 42,5 тис. до 51 тис. грн штрафу, громадські роботи або до двох років позбавлення волі.

У САП також нагадали, що наразі у Вищому антикорупційну суді слухається ще дві справи про обвинувачення Одеського міського голови. Одна справа стосується декларування недостовірної інформації за 2015-2016 роки.

Інша – щодо заволодіння коштами бюджету в сумі понад 92 млн грн у результаті реалізації схеми придбання у власність приміщення адмінкорпусу колишнього заводу «Краян» за вдвічі завищеною вартістю – перебуває на розгляді в Апеляційній палаті Антикорупційного суду.

Залишити коментар