П'ятниця, 25 вересня

Відповідно до висновків анестезіологів, якість апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) вітчизняного виробництва відповідає стандартам імпортованого обладнання. Тому вже найближчими тижнями очікується поставка українських апаратів ШВЛ до лікарень. Про це йшлося на щоденній нараді щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у державі.

Зі свого боку Міністерство охорони здоров’я повідомило, що готове розпочати онлайн-консультації про користування апаратами ШВЛ. ЇХ проводитимуть сім найфаховіших практиків – анестезіологів-реаніматологів. До цього онлайн-курсу вже можуть долучитися 100 опорних лікарень із 242.

«Комунікації нині не може бути забагато. Кожен лікар повинен мати можливість поставити запитання й обговорити проблему, що виникла», – сказав президент Володимир Зеленський.

Також учасники наради заявили про важливість ретельної комунікації з регіонами щодо забезпечення умов самоізоляції, обсервації людей, які прибувають з-за кордону, а також контролю за дотриманням карантинних заходів у областях.

Залишити коментар