Вівторок, 24 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Атмосферний фронт, який приніс в Україну не дуже очікуваний сніг та спасенний дощ, залишає завтра нашу територію.

Тому в Україні 16 квітня опадів не очікується, переважатиме підвищений атмосферний тиск.

Але циклон, хтивий грун із півночі, все ж залицятиметься до наших північних та східних областей теплим атмосферним фронтом. Тому вночі в північних областях, а вранці на сході України пройдуть невеликі дощі. Але ми дощам лише раді.

Між теплим фронтом (червона лінія) та наступним за ним холодним фронтом (синя лінія з колючками) існує так званий теплий сектор.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: dwd.de

Ось у нього ми завтра і потрапимо, а отже, температура повітря суттєво підвищиться, вдень передбачається до +12+18 градусів, а подекуди й до +20 градусів.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

Проте ніч ще залишається холодною, +1+6 градусів, місцями є ймовірність невеликих заморозків.

Особливість завтрашнього дня – сильний, до штормового, вітер. Напрямок поміняється із північно-західного на південно-західний, що нам зараз на руку.

У Києві завтра також очікується сильний південно-західний вітер. Температура повітря у столиці вдень підвищиться аж до +16+18 градусів, проте ніч залишається холодною, +2+5 градусів, на околицях місцями заморозки 0-2 градуси. Вночі є ймовірність невеликого дощу, завтра вдень у Києві переважатиме суха погода.

У Чистий четвер хай потужним сильний вітер знесе усю нечисть, а ми допоможемо йому чистими домівками, чистими руками та чистими думками.

Написала Наталка Діденко у своєму фейсбуці

Залишити коментар