Вівторок, 11 серпня

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков, який раніше представляв у суді інтереси президента-втікача Віктора Януковича, може стати виконувачем обов’язків директора ДБР. Про це в інтерв’ю «Українській правді» повідомив нинішній виконувач обов’язків директора Держбюро розслідувань Олександр Соколов.

Він пояснив, що за законом, якщо в ДБР немає директора, його обов’язки виконують перший заступник і заступники почергово по 60 днів.

«На момент, коли Венедіктову було призначено, Бабіков перебував у відпустці за сімейними обставинами чи на лікарняному, я вже не пам’ятаю. Не було його тиждень. Я був сам. Зібрав юристів, зібрав кадри. Бабіков у відпустці. Його як? Відзивати? А хто має відзивати, Венедіктова вже призначена, вона не може підписувати накази. І було ухвалене рішення, оскільки був цей 60-денний термін, я сам на себе підписав наказ, що я приступаю виконувати обов’язки. Бо нікого нема», – розповів Соколов.

Водночас він зазначив, що після закінчення цього 60-денного терміну Бабіков стане в. о. директора ДБР також на 60 днів, якщо не оберуть інших заступників.

Залишити коментар