Четвер, 24 вересня

Голова «Укрпошти» Ігор Смілянський попросив працівників не йти до церкви на свята та додав, що буде відправляти у відпустку тих, хто все ж таки піде. Про це він повідомив у фейсбуці.

«Я не маю права заборонити вам йти до церкви. Але я маю право (моральне) дуже вас попросити не робити цього і зустріти Великдень вдома … Кожен співробітник пошти з бажаного гостя може мимоволі стати носієм небезпечного вірусу», – пише Смілянський

У разі, якщо співробітник «Укрпошти» вирішить відвідати церкву, Смілянський буде рекомендувати відправляти таких працівників у оплачувану чи неоплачувану відпустку.

«Я буду наполегливо рекомендувати вашим безпосереднім керівникам у разі встановлення факту відвідування вами масових служб у ці дні (включаючи Чистий четвер) відправити вас в оплачувану, а в разі її відсутності – у неоплачувану відпустку терміном на два тижні, щоб в умовах самоізоляції переконатися в тому, що ви здорові», – повідомляє Смілянський.

Також він нагадав, що в цьому випадку надбавка за роботу в умовах карантину нараховуватися не буде. Також Смілянський залишає за собою право не виплачувати суму в 25 тис. грн, передбачену на випадок зараження коронавірусом, якщо буде доведено факт зараження під час Великодніх масових заходів.

Залишити коментар