П'ятниця, 25 вересня

Станом на ранок 20 квітня на Житомирщині продовжується гасіння окремих осередків пожеж на території двох лісництв, а в Чорнобильській зоні відчуження на Київщині – на території п’яти лісництв. Про це повідомили у пресцентрі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Так, на Житомирщині, де 16 квітня на території Виступовицького лісництва сталося загоряння сухої трави та лісової підстилки, гасять окремі осередки тління трав’яного настилу, пеньків та деревини.

До гасіння залучили 596 людей та 76 одиниць техніки, зокрема три літаки АН-32П ДСНС, якими протягом 19 квітня скинуто 120 т води.

У зоні відчуження та безумовного відселення продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію чотирьх осередків (села Корогод, Розсоха, Крива Гора, Рудьки та Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та одного торф’яника в осередках, пройдених вогнем.

До гасіння залучили 1322 особи та 292 одиниці техніки, зокрема три вертольоти ДСНС, якими протягом 19 квітня здійснено 93 скиди – 186 т води.

Радіаційний фон у Києві та Київській області в межах норми.

Залишити коментар