Четвер, 24 вересня

У Чорнобильській зоні відчуження продовжують гасити пожежі на території Корогодського, Лубʼянського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. До гасіння залучили 1359 людей та 340 одиниць техніки, зокрема авіацію, повідомляє пресслужба ДСНС.

Основні зусилля спрямували на локалізацію чотирьох осередків тління у місцях, пройдених вогнем – села Корогод, Розсоха, Крива Гора та Рудьки – Буряківка.

Для облаштування протипожежних розривів залучили важку інженерну техніку ДСНС та додатково вісім шляхопрокладачів Збройних сил України.

У ДСНС наголошують, що загрози для Укриття, сховища радіаційних відходів та інших критичних об’єктів зони відчуження немає.

Радіаційний фон по Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень: Київ – 0,012 мР/год, Київська область – у межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год.

У Житомирській області триває гасіння окремих осередків тління на території двох лісових господарств. Досі залишаються не локалізованими два осередки горіння – поблизу сіл Жолудівка й Журба та поблизу сіл Острови та Мацьки. На інших осередках рятувальники продовжують роботи з гасіння пожеж всередині локалізованих ділянок.

До гасіння в області залучили 1069 людей та 155 одиниць техніки.

Залишити коментар