П'ятниця, 27 листопада

Міністерство внутрішніх справ уже зняло з розшуку в Україні проросійського блогера Анатолія Шарія. Про це повідомляє Нацполіція.

«Ухвала Солом’янського суду Києва про припинення розшуку Анатолія Шарія надійшла до Солом’янського управління поліції. Відповідно, співробітники поліції припинили його розшук, а інформація про розшукуваного була знята із сайту МВС», – йдеться у повідомленні.

За інформацією «Української правди», Шарія зняли з розшуку 14 квітня за рішенням суду.

Нагадаємо, 18 вересня 2019 року Солом’янський райсуд Києва скасував розшук і арешт Шарія. Прокуратура оскаржувала рішення, але 17 лютого 2020 року програла апеляцію.

Саму ж справу порушили через використання вогнепальної зброї під час конфлікту з відвідувачем McDonalds у Києві в травні 2011 року. Шарію висунули обвинувачення за ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України, а також за ч. 2 ст. 383 ККУ (журналіста звинуватили в інсценуванні замаху на самого себе).

7 лютого 2012 року Шарій був оголошений у розшук. 19 березня того ж року він повідомив, що перебуває в Євросоюзі та попросив притулку в Литві.

Залишити коментар