Четвер, 26 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

У вівторок, 28 квітня, в Україні вже буде тепліше, протягом дня +14+18 градусів, на заході +15+20 градусів. Хоча найближча ніч ще побуде холодною, +2+8 градусів, а на півночі та північному сході ще й можливі заморозки. Сподіваюся, що це останні заморозки в найближчому синоптичному майбутньому.

Вітер південно-західний, 5-12 м/с.

Ще раз для тих, хто вічно губиться у напрямках вітру: напрямок вітру вказується той, звідки вітер дме. Північний – із півночі, східний – зі сходу, південно-західний – із південного заходу тощо.

Завтра над Чорним морем перебуватиме антициклон, який своїм впливом та сухою погодою досягне й України.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wxcharts.com

28 квітня у більшості областей суттєві опади малоймовірні.

У Києві вівторок буде помірно теплим, до +17+18 градусів, суттєві опади – навряд, вітер південно-західний, помірний.

У середу в столиці вже вріже до +22 градусів, а завершиться квітень у Києві грозовим дощем.

Сьогодні-завтра і в середу можна мити вікна, хто ще не встиг, погуляти за можливості на вулиці, навколо крамниці чи далі, перед грозами в другій половині тижня тримати поблизу пігулки від голови, пошукати інтернет-поради перукарів, бо вже скоро ми все одно всі вийдемо на вулиці.

Будемо красивіші на кілька кілограмів, з довшим, але охайним волоссям, з домашніми барбер-бородами, нарешті зі своїми бровами та нігтями, з інтелектуальним наповненням безкінечних фестивалів, конференцій, семінарів та новими рецептами. Кулінарними й життєвими.

Написала Наталка Діденко у своєму фейсбуці

Залишити коментар