Середа, 30 вересня

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко, який володіє рестораном «Велюр», запевнив, що заклад не працює для відвідувачів, але там проходять «особисті зустрічі». Про це він написав в інстаграмі.

«Журналісти Bihus.info нібито зловили мене на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані … Так, дійсно в ресторані “Велюр” іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте – “особисті зустрічі”. Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів», – запевнив Тищенко.

Нардеп додав, що він сам зустрічається у «Велюрі» зі своїми помічниками та з «невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму – перетворення міста Києва».

Нагадаємо, журналісти проєкту Bihus.info повідомили, що під час карантину ресторан нардепа «Слуги народу» Миколи Тищенка відвідують відомі в політичних колах люди. Зокрема, нардепи Антон Яценко й Олександр Кабанов, Віталій Кисіль (працює в компанії «Метінвест» олігарха Ріната Ахметова) та інші.

Залишити коментар