Понеділок, 28 вересня

До ресторану «Велюр» народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка приходять VIP-гості, попри те, що такі заклади мають бути закритими через карантин. Про це йдеться у розслідуванні журналістів Bihus.info.

Як зазначають журналісти, вони упродовж тижня стежили за рестораном.

Серед інших відвідувачів автори розслідування зафіксували народного депутата Антона Яценка, депутата від «Слуги народу» Олександра Кабанова – останній зустрічався в ресторані з Віталієм Кисілем із компанії «Метінвест» олігарха Ріната Ахметова.

Також до закладу приїздив помічник депутата від «Слуги народу» Олександра Мережка Павло Куфтирєв (його бачили упродовж трьох днів), який, зокрема, є ще главою Федерації шахів Києва.

Антон Яценко на запитання журналістів вперто стверджував, що вони помиляються і він до жодних ресторанів не ходив. Кабанов спочатку заперечив, що зустрічався з Кисілем, потім підтвердив, але до ресторану, запевняє депутат, він заходив для зустрічі з самим Тищенком, тому його і впустили: «Мені ж до Колі».

Також журналісти побачили біля ресторану людину, схожу на першого заступника глави Офісу президента Сергія Трофімова.

Сам Тищенко стверджує, що ресторан працює лише на винос. На запитання, чому туди заходять люди і проводять там по декілкьа годин, він відповів: «Це ж запитання не до мене. Здрасьтє».

Залишити коментар