Понеділок, 28 вересня

Адресована президенту України Володимиру Зеленському петиція з вимогою вивести Києво-Печерську лавру з оренди Української православної церкви, яка перебуває в єдності з Московським патріархатом, набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

«Українська православна церква Московського патріархату не є автокефальною православною церквою на території України. Крім того, високі церковні ієрархи Української православної церкви Московського патріархату були неодноразово помічені у висловлюваннях та діях, направлених проти українського народу. Враховуючи вказане вище, використання Києво-Печерської лаври Українською православною церквою Московського патріархату має бути припинене шляхом розірвання договору оренди та передане Православній церкві України (ПЦУ)», – ідеться в тексті петиції.

Далі автори звернення до Зеленського вказують на діяльність окремих ієрархів УПЦ (МП), зокрема намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла.

20 комментария

 1. Подотрите своей петицией ваши быдлячие жо-ы! И на украине нет Московского патриорхата! А есть Росская Православная Церковь! А остальные в том числе так называемая упц тоБЕСЫ!

 2. Свое потрібно забирати ти більше як що це святиня тай ще під кацапською гедотою. Москаляки нам не друзі а закляті вороги!

  • Перестаньте сіяти ворожнечу між вірянами! Потрібно, якщо Ви патріоти, обєднувати Україну, а не шукати приводи, щоб зіштовхувати громадян. Хто вам дав право судите: що правильно, а що ні. Я коли іду до церкви, то не думаю про те, до якого патріархату вона належить, а іду помолитися. Віруючи самі вирішать, яку церкву вони бажають відвідувати, не потрібно їм вказувати. Чому Ви вважаєте, що Ваша думка — це істина в останній інстанції. Ви краще б подумали про свою освіту і навчилися грамотно писати, а не розпалювали ворожнечу в країні. Невже не бачите, до чого це призвело. Саме такі як Ви привзвели до того, що ми втратили Крим і що на Донбасі йде війна.

   • Им нечем думать, они могут только прославлять кошкодава и фашиста бандеру и зиговать. Они мразь и слизь человечества. И паскудить им осталось недолго!

  • Бандероголовые преступники, фашисты, отребье рода людского, вам остались часы, потом могила! УПЦ и Украина очистится от вас, смрадных уродов!

 3. Юрій Горішній on

  Геть московських антихристів з української св’ятині. Давно пора відновити історичну справедливість.

 4. Віддання Святинь в оренду — це глум над Святинями. Віддання Лаври в оренду є незаконною і повинна бути негайно скасована. А тих хто віддавав Святиню в оренду притягнути до відповідальності.

 5. У нас есть врачи которые давали клятву лечить независимо это какой веры, друг или враг, Есть церковь которая должна отпевать мертвых. когда попы отказываются хоронить мертвых, отпевать их, то это не церковь , в этой церкви нет бога это сатанисты.Московский патриорхат нужно гнать с УКРАИНЫ

 6. Все свидетели томаса идите накуй вместе со своей петицией! Лавра всегда будет за УПЦ. А вы скоро исчезнете, а мы поможем вам сгнить на задворках истории!

Залишити коментар