П'ятниця, 18 вересня

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко пояснив, як у мережі «Епіцентр» опинилися медичні маски, які були доставлені з Китаю літаком «Мрія». За його словами, вантаж із самого початку був поділений на гуманітарний і комерційний, за який заплатили компанії. Про це Тимошенко розповів у коментарі «Українській правді».

«Все дуже просто, як і говорив президент, цей літак оплачувався не із державного бюджету. Він оплачувався комерційними структурами. Тому на цьому літаку, знову ж таки, як говорив президент, був як гуманітарний вантаж, так і комерційний, який везли для продажу», – сказав Тимошенко.

Він додав, що гуманітарний вантаж везли для потреб лікарень та інших установ, які цього потребували.

Нагадаємо, раніше «Українська правда» опублікувала лист на бланку нардепа і співвласника «Епіцентру» Олександра Гереги. Лист було адресовано меру Києва Віталію Кличку, в ньому пропонувалося закупити маски з «Мрії» в його торговельній мережі. Кілька депутатів Ради повідомили УП, що отримували такі ж листи.

7 комментария

 1. а ми офіційні виробники медичних масок в украіні залишились з тисячними залишками на складах і готові продати свою продукцію набагато дешевше ніж наш президент привіз з китаю ну що ж піднімаемо і далі економіку чужоі краіни а не своеі

  • Вячеслав on

   Так у чому справа? Якщо якісна продукція та ще за ціною в 2 рази нижче, Ви обов’язково знайдете свого покупця!

  • Олександр on

   Президент віз маски не на продаж ,а для гуманітарки!!Ви читати вмієте?І де ж були Ваші маски ТРИ місяці назад!!!???

 2. Надайте ДОКУМЕНТИ, які вказують, що саме компанії і які фінансував політ та скільки саме компанії закупили медичного краму, а скільки Держава отримала гуманітарної безоплатної допомоги !? ДОКУМЕНТИ, БАРИГИ, НАДАЙТЕ, А НЕ ЛЯ ЛЯ !!! НА КРОВІ , НА ЛЮДСЬКИХ СМЕРТЯХ, НАЖИВАЄТЕСЬ ТА ЖИРУЄТЕ Зеленський перетворився у нового ГОЛОВНОГО БАРИГУ , ЩО НА КРОВІ ЖИРУЄ !!! !!! Вся його банда — хабарники , ворюги, порушники карантину , збоченці , які на засіданнях ВР не справами країни опікуються , а проституток шукають, для яких анал не табу ! І за це отримують з наших кишень величезні зарплати !!! А їхній очільник і захисник — Зеленський ! БАНДУ ГЕТЬ !

 3. Так це «чмо» гидке ( Герега) — він зараз депутат, а не бізнесмен. Воно не має права, поки в депутатському кріслі, продавати навіть свої труси, не говорячи вже про гуманітарний товар.

Залишити коментар