Середа, 30 вересня

Україна ризикує потрапити під другу хвилю інфікування коронавірусом, якщо передчасно будуть зняті карантинні обмеження. Уряд готує поетапне зняття обмежень, і до літа країна може почати повертатися до «нормального життя». Про це в інтерв’ю Reuters розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він наголосив, що завдяки вчасно введеному карантину вдалося уникнути надмірного навантаження на медичну систему. Кількість жертв коронавірусу значно менша, ніж у більшій частині Західної Європи.

«Ми не можемо відкрити все і поставити під загрозу населення України, тому що тут же виникне великий спалах і пік цієї хвороби», – наголосив Степанов.

Він додав, що після зняття карантину «залишаться деякі речі, яких нам доведеться дотримуватися, наприклад, усе, що пов’язано з особистою гігієною, засобами захисту і що стосується рукопотискань».

Міністр наголосив, що стурбований високим рівнем інфікування серед лікарів – приблизно п’ята частина всіх випадків. За його словами, наступного місяця країна збільшить кількість тестувань до 8-10 тис. на день.

«На початку епідемії повністю не було засобів індивідуального захисту», – наголосив він.

Залишити коментар