Середа, 23 вересня

Президент США Дональд Трамп заявив, що в нього є докази, які дають йому «високий ступінь впевненості» в тому, що SARS-CoV-2 виник у лабораторії в китайському місті Ухань. Про це він заявив на пресконференції в Білому домі, передає видання «Бабель».

«Так, у мене є», – відповів Трамп, коли його запитали, чи є докази про виникнення вірусу в лабораторії. На запитання про те, чим обумовлена його впевненість, Трамп не відповів.

«Я не можу вам цього сказати. Мені не дозволено вам це говорити», – додав він. Трамп також наголосив, що США продовжують розслідування походження вірусу.

Заява Трампа була зроблена після того, як напередодні розвідка США наголосила, що коронавірус нового типу не є штучним чи генетично модифікованим.

«Розвідувальна спільнота погоджується з широким науковим консенсусом, що вірус COVID-19 не був штучно створеним чи генетично модифікованим … і продовжить ретельно вивчати нову інформацію та розвідувальні дані, щоби визначити, чи розпочався спалах через контакт із зараженими тваринами, чи це стало наслідком аварії в лабораторії в Ухані», – йдеться в заяві Офісу директора Національної розвідки.

1 комментарий

Залишити коментар