Середа, 23 вересня

Області з найвищим рівнем захворюваності на COVID-19 підуть на адаптивний карантин після зняття певних обмежень 11 травня. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на позачерговому засіданні уряду 4 травня.

«Хочемо запропонувати критерій адаптивного карантину. У нас є деякі області – Чернівецька, Івано-Франківська, де дуже високий рівень захворюваності. Ми не можемо собі дозволити там відкриття таке ж, як у інших областях, і ми вважаємо, що треба вводити механізм адаптивного карантину, якщо десь ми відкриваємо більшу палітру засобів торгівлі, то десь це буде менше», – пояснив він.

Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що нині комісії з питань техногенної й екологічної надзвичайної ситуації в Чернівецькій, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській областях і в Києві повинні детально вивчити епідеміологічну ситуацію і після 11 травня ухвалювати відповідні рішення.

Він наголосив, що після ухвалення рішення про адаптивний карантин місцева влада відповідатиме за сплеск хвороби у певних регіонах.

Залишити коментар