Понеділок, 28 вересня

Міністерство охорони здоров’я планує змінити медреформу підвищенням фінансування лікарень і зарплат медпрацівникам. Про це заявив голова Міністерства Максим Степанов на урядовому брифінгу 5 травня.

За словами міністра, медреформа означає звільнення близько 50 тис. медпрацівників і закриття 332 лікарень через дефіцит фінансування.

«Ми не допустимо цієї несправедливості! Це не означає, що ми збираємося згортати реформу. Навпаки, її треба реалізовувати, але суттєво змінивши, враховуючи українські реалії та виправивши допущені при її плануванні помилки», – сказав він.

Степанов запевнив, що медреформа у зміненому вигляді передбачатиме поліпшення якості та доступності медичних послуг. При цьому МОЗ терміново готує зміни до деяких нормативно-правових актів, за якими лікарні, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, отримають фінансування не менше, ніж у 2019 році.

За словами міністра, з 1 червня за Державною програмою медичних гарантій будуть додатково фінансуватися пакети первинної та екстреної допомоги, гострого інфаркту, гострого інсульту та чотири пакети для лікування коронавірусу.

Степанов підкреслив, що для підвищення зарплат потрібні додаткові 11 млрд грн, які нададуть з 1 липня цього року.

1 комментарий

  1. ДОЛОЙ БАНДОТУ ИЗ ВЛАСТИ on

    Если здесь и нужна какая-то «реформа», то прежде всего — антикриминальная, в ходе которой власть должны получить наиболее достойные во всех отношениях люди — честные, моральные, интеллигентные. Порядочным людям пора объединяться против современных полуобезьян, навязывающих вместо законов свои уголовные «понятия». Объединяться, невзирая на границы между странами. «Орангутанги» и «гамадрилы» не должны быть над людьми. Эволюция должна пойти дальше, чтобы новые кроманьонцы вытеснили уголовников — этих современных неандертальцев. И только после этого на Земле наступит действительно новый порядок. Появится мир, согласие и условия для продолжения развития цивилизации. Все остальные проблемы решатся с поразительной лёгкостью, если во власти не будет бандоты.

Залишити коментар