П'ятниця, 25 вересня

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко переконує, що доставку медичного вантажу в Україну літаком «Мрія» компанія «Епіцентр» оплатила самостійно та передала частину засобів лікарням. Про це він сказав у ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Він розповів, що для держави було важливим, щоб для транспортування використовували українські літаки, але можливості зібрати таку кількість медичних вантажів у одному місці, щоб їх забрали літаком «Мрія», не було.

«Ми дізналися про те, що одна з приватних компаній, “Епіцентр”, замовляє літак “Мрія” в державного підприємства “Антонов” і хоче привезти для себе комерційний вантаж. Але з тим, що вони везуть комерційний вантаж – це маски, окуляри, костюми захисту – частину, фактично більше, ніж третину цього вантажу, вони передають до лікарень по всій країні», – переконує Тимошенко.

«За таких умов президент вирішив, що треба зустріти цей літак. Адже, по-перше, це наша гордість, по-друге, частина цього вантажу передається для наших лікарів», – сказав заступник керівника Офісу президента.

Тимошенко додав, що, зустрічаючи літак, Зеленський зазначив, що частина вантажу є гуманітарною, а іншу скерують в аптеки та магазини.

Залишити коментар