Четвер, 26 листопада

Українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко знялися у документальному фільмі «Здрастуй, брате! Христос воскрес», знятому Російською православною церквою та Московським патріархатом в Україні. У стрічці боксери розповідають про свою віру і дружбу з росіянами.

Окрім українців, у фільмі знялися два російські спортсмени, а саме боксер Олександр Трубников і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Також у зйомках взяв участь митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій та інші священнослужителі.

«Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів-чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика та російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!» – йдеться в описі до фільму.

У стрічці Василь Ломаченко, зокрема, каже, що він має багато друзів у Росії та не може з ними припинити спілкуватися, бо «сказали, що це країна, яка воює з нашою країною … Це не вкладається у моїй голові. По суті, ми є одним народом».

Усик у фільмі каже, що він не припинить дружити з кимось із Росії, бо хтось «ділить портфелі».

Залишити коментар