Середа, 30 вересня

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква, який відповідає за міжнародну політику, вважає, що гумор Володимира Зеленського є його «сильним інструментом у міжнародній дипломатії». Про це повідомляє пресслужба ОП.

«Це те, що цінується в дипломатії (гумор – прим. ред.). Це те, що не всім притаманно – і професійним дипломатам, і президентам інших держав. Але це та зброя, яка є у нашого президента. Він її дуже часто та вміло використовує», – розповів Жовква.

Він каже, що Зеленський – «абсолютно рівний гравець на світовій арені» і за останній рік впорався із завданням виробити зовнішньополітичний курс.

Також заступник ОП переконує, що на початку каденції під час самітів Зеленський проводив до 20 зустрічей і навіть доводилося відмовляти деяким делегаціям в аудієнції.

«Це бажання поспілкуватися не зникло й зараз. Цікавість не зменшилася – вона лише зросла», – переконує Жовква.

Він також сказав, що стратегічними партнерами України є США, Німеччина, Франція, Польща й Туреччина, і назвав «теплими» відносини з Великою Британією та Канадою.

Окрім цього, анонсував після закінчення пандемії «азійське турне» Зеленського для поглиблення співпраці з Японією, Китаєм та Індією.

1 комментарий

  1. Петиция об увольнении и привлечении к уголовной ответственности ермака набрала необходимое количество голосов:

    http://kievvlast.com.ua/news/petitsiya-ob-uvolnenii-i-privlechenii-k-ugolovnoj-otvetstvennosti-glavu-ofisa-prezidenta-andreya-ermaka-nabrala-neobhodimoe-kolichestvo-golosov

    Следующий шаг: публичное непризнание ермака главой чего бы то ни было. Полный игнор и презрение.

Залишити коментар