Неділя, 27 вересня

До 22 травня в Україні відчутних змін у роботі громадського транспорту не відбудеться. Більшість громадян зможуть ним користуватися вже після цієї дати. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у «Сніданку з 1+1». Він наголосив, що через коронавірус транспорт функціонуватиме в умовах нової реальності – обов’язковий масковий режим і температурний скринінг.

«Якщо ми говоримо про ширше коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що буде функціонувати весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в рамках нової реальності. Тобто тотальний масковий режим, обовʼязкові температурні перевірки в місцях великого скупчення, постійна дезінфекція», – зазначив Криклій.

При цьому він додав, що точної дати відкриття метро в Україні немає.

«Доволі важко буде у метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки і такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 (травня – прим. ред.) ще точно ніхто не готовий», – каже Криклій.

Залишити коментар