Неділя, 27 вересня

Держсекретар США Майкл Помпео схвально відгукнувся на зусилля української дипломатії щодо врегулювання ситуації на Донбасі та наголосив на «рішучій підтримці» України з боку США. Про це, зокрема, йдеться в заяві Держдепартаменту за підсумками телефонної бесіди Помпео із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

«Держсекретар позитивно оцінив дипломатичні зусилля України із врегулювання в умовах непоступливої та агресивної поведінки Росії. Держсекретар підтвердив рішучу підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України та підкреслив, що Сполучені Штати надалі будуть залучати Росію до відповідальності, зокрема через санкції, поки вона не виконає Мінські угоди та не припинить окупацію Криму», – йдеться у заяві.

Згідно з повідомленням, сторони також обговорили результати онлайн-зустрічі глав МЗС у «нормандському форматі» 30 квітня.

Держсекретар Помпео засудив «зусилля Росії та її довірених осіб» щодо використання пандемії COVID-19 шляхом поширення дезінформації та подальшого обмеження руху спостерігачів ОБСЄ та гуманітарних організацій на сході України.

Залишити коментар