Вівторок, 24 листопада

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що з 8 травня в Київському слідчому ізоляторі запрацювали чотири платні камери з поліпшеними умовами розміщення.

Серед цих чотирьох камер – одна двомісна, одна тримісна і дві чотиримісні. Вартість розміщення залежить від терміну – 2 тис. грн за добу, 8 тис. грн за тиждень і 12 тис. грн за місяць. За словами міністра, наступного тижня за камеру можна буде заплатити онлайн на сайті «Онлайн будинок юстиції».

«Отримані кошти СІЗО будуть спрямовувати на підтримання належних умов утримання в безкоштовних камерах і на покриття собівартості утримання камер з поліпшеними умовами», – зазначив Малюська.

Він додав, що ще одна мета створення таких камер – прибрати корупційні схеми в СІЗО, щоб «замість хабаря гроші за ліпшу камеру йшли офіційно в бюджетний спецфонд».

Міністр підкреслив, що камери з поліпшеними умовами зʼявляться саме у слідчих ізоляторах – місцях, де утримуються люди, щодо яких немає вироку суду.

«Що стосується злочинців (щодо яких вироки набрали законної сили), то їм жодні поліпшені умови за гроші створювати не будуть», – уточнив Малюська.

1 комментарий

Залишити коментар