Четвер, 26 листопада

За шість років анексії Севастополя населення міста збільшилося на 80 %. Про це повідомили у Міністерстві реінтеграції окупованих територій України.

У Міністерстві посилаються на дані російського глави уряду Севастополя Михайла Развозжаєва, який 28 квітня повідомив, що, згідно з аналізом споживання води та хліба, у Севастополі проживають 700 тис. людей.

Станом на 1 січня 2014 року чисельність населення Севастополі становила 393 тис. людей. Станом на 1 січня 2020 року російська статистика відзначала, що в місті офіційно проживають 450 тис. людей.

«Зазначені дані свідчать, що за шість років окупації номінальне населення Севастополя зросло на 15 %, а реальне – майже на 80 %. Значна частина нових жителів – це військовослужбовці окупаційного контингенту, співробітники силових органів Росії та члени їхніх сімей.

З урахуванням виїзду з Севастополя частини громадян України, які не прийняли окупацію, йдеться про свідому істотну заміну населення державою-окупантом, що є порушенням міжнародного гуманітарного права і прирівнюється до військового злочину», – зазначили у Міністерстві.

Залишити коментар