Четвер, 26 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Завтра зима захоче реваншу. 12 травня в Україні холодний атмосферний фронт зумовить опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: DWD

Мокрий сніг можливий у Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській областях. У Карпатах сильний сніг та хуртовини. Тому в гори – в жодному разі.

Варто додати, що Польща, Білорусь, країни Балтики, Німеччина, які опиняться в зоні фронту вже найближчої ночі, можуть першими сильно здивуватися зимовій картинці за вікном. Якщо, звичайно, не почитають заздалегідь прогноз погоди.

Несприятливу погоду посилять штормові пориви північно-західного вітру.

У північних областях України, у центрі, а в другій половині дня на півдні, очікуються дощі. У зоні фронту гримітимуть місцями грози. Адже холодне повітря, просуваючись вглиб, все ж нагріватиметься, і тому тут сніг малоймовірний.

Проте похолодання, яке поширює в тилу атмосферний фронт, насувається.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

Температура повітря завтра вдень знизиться у західних областях України після сьогоднішніх +26+28 градусів до +13+17 градусів!

У більшості областей 12 травня передбачається +17+21 градусів, на сході та півдні до +22+25 градусів.

У Києві 12 травня – атмосферний фронт. Пройдуть дощі, посилиться північно-західний вітер, можливі грози. Температура повітря після сьогоднішнього літа знизиться до +19+20 градусів.

У середу похолодає до +13+14 градусів, фронт піде геть, з’явиться у Києві сонце.

І найближчий тиждень буде весь свіжим, а дощ можливий ще 14 травня.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

Хоча зима вистрибує зі штанів із якимось там сніговим реваншем, травень є травень. Натицяє старій зимі дулі та скоро знову поверне нам пахущі бузок і каштани.

Але за прогнозом стежте уважно, бо фронт спробує не лише ускладнити погоду, а й наше самопочуття. Вже з учора дехто скаржиться на проблеми зі здоров’ям.

Не тривожтеся, порадьтеся з лікарем, тримайте поблизу знайомі перевірені засоби захисту від наслідків складної метеоситуації.

Тому ще раз.

До нас йде суттєва зміна погоди!

Написала Наталка Діденко у своєму фейсбуці

1 комментарий

Залишити коментар