Четвер, 26 листопада

Через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ) вперше відбудеться в онлайн-форматі. Про це повідомили у пресслужбі фестивалю. Крім того, захід перенесли на інші дати. Цьогоріч фестиваль відбудеться не в липні, як це було зазвичай, а восени – з 25 вересня по 3 жовтня.

Окрім онлайн-частини, у межах фестивалю в Одесі планують провести традиційний кіноперформанс просто неба на Потьомкінських сходах.

«Тривалий час ми розглядали різні варіанти проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Онлайн-формат є незвичним не тільки для нас, а й для всієї кінофестивальної індустрії. Ми сприймаємо це і як новий виклик, і як оптимальну наразі можливість дати нашим глядачам те, чого вони чекають, – найкращі, найякісніші фільми з усього світу та фестивальну атмосферність, яку вони відчують навіть через екрани», – повідомила генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

«Ми адаптовуємося до нових реалій і не хочемо залишати наших глядачів без кіноподії, на яку вони чекають протягом року. Тож у 2020-му Одеський міжнародний кінофестиваль вперше у своїй історії відбудеться в онлайн-форматі”, – додала президентка Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко.

Оновлений регламент 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю організатори обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Залишити коментар