Вівторок, 22 вересня

Після 22 травня в Україні точно продовжать карантин, запроваджений у зв’язку з епідемією коронавірусу. Метро та міжміський транспорт, ймовірно, відкриють до середини літа. Про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі «Сніданку з 1+1» у вівторок, 12 травня.

«Сьогодні карантин діє до 22 травня. Але це не кінцева дата, його буде продовжено», – зазначив Шмигаль.

Прем’єр додав, що на нинішньому етапі важко прогнозувати, коли у країні відновлять міське та міжміське транспортне сполучення, однак він сподівається, що це вдасться зробити раніше середини літа.

«Ми перебуваємо на піку захворюваності. Ми йдемо досить рівно останні сім-вісім днів. Не збільшується щоденна кількість захворілих. Але ми досі не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищувала або була рівною кількості хворих. Цей етап дуже важливий. Переломний», – зазначив Шмигаль.

«Метро та міжміський транспорт – це дуже важливе питання. Допоки ми не пройшли цей пік, то уявіть, як 2 млн людей кожного дня збираються у вагонах – доволі близький контакт. Метро і міжміський транспорт можуть стати великим каталізатором поширення захворювання», – наголосив він.

Залишити коментар