Четвер, 26 листопада

Міністерство освіти та науки України планує провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. Про це виконувачка обов’язків міністра освіти та науки Любомира Мандзій заявила каналу «Україна 24».

«Плануємо провести ЗНО з 25 червня до 17 липня. Перед цим, 15-17 числа, ми повинні провести пробне тестування. Щоб це було безпечно, ми працюємо над алгоритмом, який повинен схвалити державний санітарний лікар», – сказала Мандзій.

Вона також нагадала, що дати прийнятті до закладів вищої освіти змінили, тому виші найближчим часом мають опублікувати умови та терміни вступу на своїх сайтах.

4 комментария

  1. Шановна! перестаньте бути блогером ! Менше незрозумілих висловлювань,припущень, роздумів на вільну тему!!! Більше конкретики у формі листів, інструкцій, наказів.

  2. «дати прийнятті»… Господи! Якщо у нас міністерство не вміє писати, то про що ми говоримо! Та то таке… Цікавить — як діти будуть діставатися до пунктів ЗНО? Електрички, метро — все ж стоїть! В автобуси — за перепустками… Чи пані міністерка власним службовим авто буде всіх розвозити?

  3. Добрый день, 15-17 июня пробное ЗНО (напоминаю — платное, оплату взяли в феврале) а начпло 25 июня. Будут ли результаты пробного зно и в какие сроки? И вообще, зачем теперь нам пробное за неделю до официального?

Залишити коментар