Субота, 5 грудня

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций намагався вигнати журналістів із власного кабінету за допомогою національних гвардійців. Медійники нібито ставили чиновнику провокаційні запитання. Відео з інцидентом у своєму Telegram-каналі оприлюднив журналіст Євген Куксін.

За словами Куксіна, очільник Одеської ОДА почав вимагати припинити зйомку та видалити запис після запитання журналістки телеканалу «1+1» про неукомплектовані карети швидкої допомоги, які прибули до Одеси за результатами тендеру, але досі стоять на автобазі санітарного транспорту.

На відео видно, як Куций забороняє журналістам продовжувати зйомку, посилаючись на те, що його кабінет – це нібито «режимний об’єкт». Згодом очільник ОДА викликав нацгвардійців, щоб ті випровадили журналістів.

Як повідомила журналістка Юлія Червоненко, Куций сам запросив її з оператором до кабінету.

«Ми зустрілися з ним на сходах, попросили записати коментар. Я показала своє посвідчення “1+1”, і губернатор сказав, щоб ми піднялися до його приймальні. Потім нас запросили до кабінету, на одне запитання Максим Куций дав відповідь, а на друге почав звинувачувати, що це провокація. Особливо я здивована, причому тут Національна гвардія?» – розповідає кореспондентка.

Наразі в Одеській ОДА ще не коментували інцидент.

Залишити коментар