Субота, 5 грудня

Керівник Одеської ОДА Максим Куций вибачився перед журналістами за інцидент, коли він пригрозився журналістці викликати Нацгвардію після її запитання про обставини закупівлі автомобілів для швидкої допомоги. Про це він заявив під час брифінгу.

«Я хочу вибачитися перед усіма журналістами за таку емоційну реакцію. Ви знаєте, що взагалі я спокійна людина. Це була ситуація, коли порушувалася професійна етика, а інформацією почали маніпулювати та намагатися подати її у вигідному для когось ракурсі», – заявив Куций.

Глава ОДА також зазначив, що 85 карет швидкої допомоги, які поставили згідно з умовами тендеру, нині на фінальному етапі реєстрації та протягом тижня їх передадуть медикам.

«Усі машини вже обладнані всім необхідним спорядженням. Зараз потрібно лише завершити реєстрацію та отримати номерні знаки. Ми не порушили термінів поставки, не порушили суму закупівлі чи комплектність транспортних засобів. Тому я хотів би на цьому закрити тему щодо поставки карет швидкої допомоги», – додав Куций.

Залишити коментар