Четвер, 26 листопада

З 22 травня до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин. Таку пропозицію очільника Міністерства охорони здоров’я підтримали всі члени уряду.

«Що змінюється? Ми вводимо певні ознаки епідемічної ситуації в регіонах. А саме: інцидентність – середня кількість випадків COVID-19 на 100 тис. населення за останні сім днів – яка має складати менше 12 осіб на 100 тис. населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, повинна становити менше 50 %; кількість тестування методом ПЛР та ІФА повинна складати більше 12 на 100 тис. населення протягом останніх сім днів.

Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ та НС (комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – прим. ред.).

У нас вводиться п’ять етапів. Нині ми на першому етапі, з 22 травня ми пропонуємо запровадити другий етап, кожен етап – це 10 днів», – наголосив Степанов.

Залишити коментар