Вівторок, 24 листопада

Президент Володимир Зеленський поскаржився на кадровий голод у країні, пояснивши цим той факт, що багато державних посад отримують його друзі або колеги з «Кварталу 95». Про це Зеленський заявив на пресконференції, присвяченій річниці президентства.

Зеленського запитали, чому він перед виборами критикував Порошенка за призначення друзів та кумів на держпосади, а після перемоги вже сам став це робити, зокрема призначив друга Івана Баканова главою СБУ, друга Андрія Єрмака – главою Офісу президента. Також призначення отримала велика кількість «кварталівців».

Зеленський на це відповів, що кума та військового друга не призначав, а обирає, як і обіцяв перед виборами, «нових людей».

«Якщо у вас є чиста людина, яка дійсно може бути генпрокурором, дайте мені таку людину, будь ласка. У нас кадровий голод у країні! Я не можу знайти зараз гарного міністра культури (це не є компетенцією президента – прим. ред.). Нам дуже складно знайти міністра освіти», – наголосив він.

Також президент поскаржився, що будь-які призначення одразу пов’язують з олігархами.

«Нам дуже складно знайти міністра енергетики, тому що яку б людину ви не взяли, наступного дня ЗМІ пишуть – це точно людина Ахметова, чи людина Коломойського, чи пана Пінчука. Скажіть, де в нас незалежні енергетики в країні? Дайте мені», – додав президент.

Він підкреслив, що важко знайти «і професійну, і чисту людину».

Залишити коментар