Четвер, 26 листопада

Президент Володимир Зеленський відмовився від своєї обіцянки бути президентом лише один термін, заявивши, що йому не вистачить п’яти років, щоб зробити все, що запланував. Про це Зеленський заявив на пресконференції, присвяченій річниці президентства.

Відповідаючи на запитання, чи вистачить йому однієї каденції президента, щоб розв’язати численні проблеми, він відповів: «Я не знаю, чесно кажучи. Щиро – однієї не вистачить».

На уточнювальне запитання, чи вже вирішив він йти на другий термін, президент відповів: «Це буде звучати страшно і для моєї сім’ї, тому давайте не дискутувати на цю тему. Я подумаю».

«Я думаю, що будь-який президент, який має відсоток 10, 15 на початку кампанії, просто не має права, бо суспільство не підтримує. Я йду на один термін. Але якщо буде велика підтримка народу України – я буду думати. У мене є чим», – уточнив президент.

Раніше Зеленський неодноразово заявляв, що планує бути на посаді президента лише один термін. Він пояснив, чому тепер змінив свою думку – «з’явилося багато справ».

«Чи встигну я? Я обіцяв один список, то тепер, коли я працюю… От є медична реформа, яка виникла, будівництво мостів, список поповнюється. Дійсно, недостатньо буде одного терміну», – сказав глава держави.

Залишити коментар