Понеділок, 23 листопада

Запроваджений в Україні карантин через поширення коронавірусу коштував Україні 53,5 млрд доларів. У разі, якби Україна не запроваджувала карантин, то втрати економіки склали б 54 млрд доларів. Про це йдеться у результатах дослідження Київської школи економіки, які презентували під час онлайн-конференції 21 травня.

«Зняття карантину в “чорному” сценарії (за якого передбачається максимальна смертність від коронавірусу – прим. ред.) коштувало б Україні 54 млрд доларів, або третину нашого ВВП. З іншого боку, ми можемо порахувати, скільки грошей втрачає економіка через те, що карантин продовжується: транспорт не працює, економічна криза продовжується, люди втрачають роботу… Ці втрати складають близько 53,5 млрд доларів», – повідомив президент Київської школи економіки та колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Він заявив, що те, що Україна зберегла за допомогою карантину, приблизно дорівнює тому, що Україна втратила через карантин (з економічної точки зору), водночас, з етичної точки зору, важливіше зберегти людські життя.

Розрахунки втрат економіки в разі незапровадження карантину КШЕ розрахувало на основі поняття «середньостатистичного життя» в Україні, що складає в середньому 454 тис. доларів, а дані щодо шкоди карантину для економіки – на основі математичних моделей і прогнозів уряду та МВФ.

1 комментарий

 1. КАРАНТИННЫЙ ДЕБИЛИЗМ on

  Хоть мне и самому не нравятся эти карантинные ограничения, но какой-то странный этот «выход из карантина». Народ!!! Нас где-то точно надурили: или в момент введения карантина (т.е. он был неоправдан), или нас дурят сейчас, когда снимают ограничения, не обращая внимания на то, что сейчас пик эпидемии. Посмотрите на графики:

  worldometers.info/coronavirus/country/ukraine/

  И по мировой статистике никакого спада пока не видно, заболеваемость прёт вверх:
  worldometers.info/coronavirus/

  И ещё. Обратите внимание на таблицу по странам. Я за ней давно слежу и скажу вам очевидную вещь: Украина в ней упорно поднимается ВВЕРХ. Месяца два назад она плелась где-то в хвосте, месяц назад — в районе 50-го места. На сегодня я вижу — 32-е место. Уже на несколько позиций обогнали Румынию, хотя ещё недавно значительно отставали. Скоро обгоним Польшу, где эпидемия началась значительно раньше.

  Так про какую отмену карантина можно говорить, если этот вирус — это всерьёз?!

  Или очередная «хуцпа» для промывания мозгов?!

  Все эти шмыгали с ермаками и кличками — они там ипанулись или как?!

  Ведь получается, что их решения никак не зависят от уровня заболеваемости этим дебильным ковидом.

  Потому что пик заболеваемости и отмена карантина — это ВЗАИМОИСКЛЮЧАЮЩИЕ ПАРАГРАФЫ!!!

  Никто этого больше не замечает?!

Залишити коментар