Субота, 28 листопада

Колишня очільниця Міністерства охорони здоровʼя Уляна Супрун розповіла про пропозицію від Офісу президента приєднатися до роботи Національної ради реформ. Про це вона повідомила у фейсбуці.

За її словами, 18 травня Андрій Єрмак запросив її на зустріч в Офіс президента. «На ній також були Олександр Ольшанський (заступник голови Виконавчого комітету Національної ради реформ) і Стас Грещишин (виконавчий директор ArcUA.org). У мене виникло питання, чи голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі взагалі знав про цю зустріч, бо його там не було», – повідомила  Уляна Супрун.

Під час зустрічі Єрмак, за словами Супрун, «озвучив бажання (своє і начебто президента також)», щоб вона долучилася до Національної ради реформ.

«Моє питання про те, в якій ролі мене бачать – у складі самої ради реформ, чи у Виконавчому комітеті, чи у складі робочої групи, було переадресовано до Олександра Ольшанського, який не міг чесно відповісти нічого конкретного, адже дізнався про тему зустрічі безпосередньо під час розмови», – зазначила Супрун.

Також ексочільниця МОЗ не отримала відповіді на запитання про плани щодо реформ, структуру, функціонал і повноваження Виконавчого комітету Нацради реформ.

«Десь на 10-й хвилині зустрічі Андрію Єрмаку треба було прийняти “важливий” дзвінок, після якого він вже не повернувся. При цьому сама зустріч почалася із запізненням на пів години», – зазначила Супрун.

Колишня голова МОЗ підсумувала, що у неї склалося враження, ніби Єрмак організував цю зустріч скоріше через чиєсь доручення і «для галочки».

«Фактично у реальності не було ніякої пропозиції доєднатися до Нацради реформ. Виглядає так, що все було зроблено для того, щоб згодом можна було стверджувати, що Уляні Супрун пропонували, але вона не захотіла», – підкреслила Супрун.

Залишити коментар